Co o nás říkají naši partneři?


Nadace O2   „Posláním Nadace O2 je přispívat k zlepšování podmínek zdravého rozvoje dětí, dospívajících a mladých lidí. To je také důvod, proč se na realizaci projektů Linka bezpečí podílíme od jejich samotného začátku. Věříme, že nejúčinnější pomocí je poskytnout to, co umíme nejlíp, tedy zprostředkovat komunikaci a porozumění mezi lidmi díky využití telekomunikačních technologií a služeb,“ říká Ctirad Lolek, předseda správní rady Nadace O2.
 

CSOB_c.png
 
 
„Uplatňování principů společenské odpovědnosti je pro ČSOB nedílnou součástí její firemní DNA. Proto jsme velmi rádi, že můžeme být již 5. rokem generálním partnerem právě Linky bezpečí, která pro nás představuje tradiční, profesionální a důvěryhodnou společnost s dlouhou historií, tedy partnera, kterému budeme rádi nablízku a jeho klientům ku pomoci,“ říká Jitka Švejcarová, specialistka společenské odpovědnosti skupiny ČSOB.
 


 

„Jsme rádi, že můžeme uplatnit naše zkušenosti při právní asistenci Lince bezpečí, z.s. a tím se podílet na pomoci dětem v krizových situacích.  Profese advokáta není často spojována se soucitem a porozuměním, tím spíš je pro nás důležité, že touto cestou máme možnost tyto pocity zprostředkovaně projevit. Doufáme že naše práce je pro Linku bezpečí, z.s. přínosem,  pro tým naší kanceláře je radostí," říká JUDr. Barbora Simon Dunovská, managing partnerka advokátní kanceláře DUNOVSKÁ & PARTNERS s.r.o.ahasware.png
 

"Nejdůležitějšími vlastnostmi, kterými se lidská společnost vyznačuje jsou: solidarita, obětavost, laskavost, soucit se starými, nemocnými, slabými a s dětmi. Když jsme se v AHASWARE zamýšleli nad tím, koho a jakým způsobem podpořit, byla právě tato kritéria tím, co určovalo náš výběr. Linka bezpečí je spolek, který svou obětavou a namáhavou prací pomáhá těm nejpotřebnějším – dětem, a tak plně naplňuje hodnoty, které chceme podporovat a rozvíjet. Jsme hrdí na to, že od roku 2003 můžeme být partnery tak potřebné organizace, jakou Linka bezpečí je,"  říká Martin Pavlíček, ředitel společnosti AHASWARE.Sprinx-Doers-Logo.png
  „Každý den stojí za to se usmát. A pokud ne, je potřeba to změnit! Sprinx Systems se dlouhodobě snaží být společensky odpovědnou firmou, která není lhostejná k lidem ani prostředí kolem ní. Proto nás velice těší, že můžeme přispívat také dětem a mladým lidem ve spoluprací s Linkou bezpečí, která jim pomáhá nejen v obtížných životních situacích, ale i při jejich každodenních starostech a problémech,“ říká Jiří Čáp, ředitel společnosti Sprinx Systems.
 


pwc-logo-EB9FE5DB8C-seeklogo-com.png
  „Rádi jsme pomohli Lince bezpečí a rádi pomůžeme i v budoucnu. Víme, jak je důležité být na příjmu, když někdo spoléhá na naši podporu,“ říká Pavel Heřmanský, manažer Marketingu a komunikace společnosti PricewaterhouseCoopers Česká republika, s.r.o.
 


pwc-logo-EB9FE5DB8C-seeklogo-com.png
  Uvědomujeme si, že současná situace je náročná po všech stránkách nejen pro nás dospělé, ale také i pro děti a dospívající. Možnost obrátit se na Linku bezpečí tedy představuje pro její mladé klienty další pevný bod při řešení jejich problémů a trápení. Proto jsme velmi rádi jejím partnerem a podporovatelem,“ říká Mgr. František Cink, Sales representative ve společnosti Zdravotnická skupina EUC.